מבזקים
בית / ממשלתי / משרד החוץ

משרד החוץ

משרד החוץ
משרד החוץ‏משרד החוץ‏ בשידור חי עכשיו.19/12/18 13:02

שידור חי! ראש הממשלה בנימין נתניהו בהצהרה לתקשורת לקראת דיון מועצת הביטחון של האו"ם על מנהרות הטרור של חיזבאללה המפרות את הריבונות הישראלית ואת החלטה 1701 של האו"ם.

משרד החוץ
משרד החוץ
משרד החוץ18/12/18 18:49

פודקאסט נוסף שלנו סוקר את הפעילות הדיפלומטית של דני דיין, הקונסול הכללי בניו יורק ואת פעילות הקונסוליה Israel in New York המקדמת יחסים עם הקהילה היהודית הגדולה בארה"ב ומצב האנטישמיות בארה"ב בהמשך לאירועים האחרונים.

האזנה נעימה!

משרד החוץ
משרד החוץ18/12/18 14:12

עשרה שגרירי ישראל והקונסולים הכללים באסיה ובפסיפיק נפגשו (17.12) עם השגרירים האסייתים המכהנים בישראל. בפגישה שנערכה במסגרת כנס שגרירים של משרד החוץ, השתתפו דיפלומטים בכירים מסין, יפן, הודו, ויטנאם, נפאל, קוריאה, סרילנקה, תאילנד, אוסטרליה ומיאנמר.

משרד החוץ
משרד החוץ17/12/18 14:46

למשרד העלייה והקליטה דרוש/ה רכז/ת הבית הישראלי באוסטרליה
לפרטים באתר משרד החוץ: https://bit.ly/2STDmt0

משרד החוץ
משרד החוץ‏משרד החוץ‏ הוסיף/הוסיפה ‏‏2‏ תמונות חדשות‏.16/12/18 21:55

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בכנס שגרירי ישראל במדינות אמריקה הלטינית, אסיה ואפריקה במשרד החוץ:

״נוצר כאן שינוי גדול, העולם הערבי זקוק לטכנולוגיה ולחדשנות, הוא זקוק לזה במים, בחשמל, ברפואה ובהייטק. הולך ונוצר קשר בין חברות ישראליות לעולם הערבי.

...

משרד החוץ
משרד החוץ‏משרד החוץ‏ שיתף/שיתפה את ה‏פוסט‏ של ‏‎Israel Ministry of Foreign Affairs‎‏.13/12/18 20:36

הרשות הפלסטינית מעניקה תמיכה כלכלית למחבלים והטרור הפלסטיני האכזרי ממשיך לגבות חייהם של ישראלים חפים מפשע.

משרד החוץ
Israel Ministry of Foreign Affairs
Brutal Palestinian terror continues to take the lives of innocent Israelis. This week alone, 3 Israelis were murdered by Palestinian terrorists, who are incited and financially rewarded by the Palestinian Authority for murdering Israelis.
משרד החוץ
משרד החוץ‏משרד החוץ‏ שיתף/שיתפה את ה‏סרטון‏ של ‏ראש ממשלת ישראל‏12/12/18 21:41

ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח (11.12) בטלפון עם נשיא גואטמלה, ג׳ימי מוראלס. שיחת הטלפון התקיימה לאחר אירוע השקת קמפיין הבריאות בו השתתפו הנשיא מוראלס ורעייתו פטרישיה יחד עם רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו ומשלחת משרד החוץ.

רה״מ נתניהו הודה לנשיא מוראלס...

משרד החוץ
ראש ממשלת ישראל
ראש הממשלה בנימין נתניהו שוחח אמש בטלפון עם נשיא גואטמלה, ג׳ימי מוראלס. שיחת הטלפון התקיימה לאחר אירוע השקת קמפיין הבריאות בו השתתפו הנשיא מוראלס ורעייתו פטרישיה יחד עם רעיית ראש הממשלה הגברת שרה נתניהו ומשלחת משרד החוץ. רה״מ נתניהו הודה לנשיא מוראלס על קבלת הפנים החמה לרעייתו שרה ואמר לו שהוא זוכר היטב את השיחה ביניהם לפני שנה, בה עידכן אותו על העברת שגרירות גואטמלה לירושלים. ראש הממשלה אמר לנשיא מוראלס: ״אנחנו נרגשים מהידידות שלך ושל פטרישיה ושל העם גואטמלה. זו ידידות מופלאה ונהדרת שנמשכת כבר 70 שנה. אני מברך על הפרויקטים החשובים ששרה משתתפת יחד אתכם בהשקתם. תודה רבה ג׳ימי". הנשיא מוראלס אמר לראש הממשלה נתניהו: ״אנחנו נרגשים מהכבוד שיש לנו בביקור של שרה והמשלחת הישראלית. תודה רבה לך על החיבוק החזק, הידידות בינינו תהיה לעד״.
משרד החוץ
משרד החוץ‏משרד החוץ‏ הוסיף/הוסיפה ‏‏3‏ תמונות חדשות‏.12/12/18 17:45

רעיית ראש הממשלה, הגברת שרה נתניהו, נפגשה עם הקהילה היהודית בגואטמלה יחד עם משלחת משרד החוץ ואנשי השגרירות הישראלית בגואטמלה.

הגברת נתניהו אמרה לחברי הקהילה היהודית באירוע:

״באתי מירושלים, בירת הנצח של עם ישראל ושל מדינת ישראל, ואני...

משרד החוץ
משרד החוץ12/12/18 17:14

תיעוד נוסף מביקור המשלחת הישראלית בגואטמלה להשקת קמפיין בריאותי למען ילדים בגואטמלה, יחד עם נשיא גואטמלה ג׳ימי מוראלס ורעייתו פטרישה. במשלחת משרד החוץ חברים רעיית רה"מ, הגב' שרה נתניהו, מזכיר הממשלה מר צחי ברוורמן, שגריר ישראל לגואטמלה מר מתניה כהן וסמנכ״ל אמל״ט במשרד החוץ, מודי...

משרד החוץ
משרד החוץ
משרד החוץ12/12/18 16:11

רגע מרגש בטקס חלוקת ציוד רפואי שתרמה ישראל, בהשתתפות נשיא גואטמלה ג'ימי מוראלס ורעייתו, והמשלחת הישראלית עם רעיית רה"מ גב' שרה נתניהו.

משרד החוץ
משרד החוץ
משרד החוץ12/12/18 15:19

לקונסוליה הישראלית במונטריאול, דרוש/ה עובד/ת מקומי/ת (אית"ן) למשרת רכז/ת מנהלה / מנהל/ת חשבונות

לתיאור ודרישות תפקיד: https://bit.ly/2QtBnyE

משרד החוץ
משרד החוץ‏משרד החוץ‏ הוסיף/הוסיפה ‏‏4‏ תמונות חדשות‏.12/12/18 14:23

הקונסול הכללי של ישראל במומבאי, יעקב פינקלשטיין יחד עם הקונסולית הכללית של ישראל בבנגלור, דנה קורש, לקחו חלק בחגיגות לרגל 450 שנים להקמת בית הכנסת הוותיק בקוצ'ין בהשתתפות חברי קהילה מרחבי העולם. 🇮🇱 🇮🇳

אודות mivzaklive

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *