אינדקס האתרים המוביל והמקצועי בישראל. כל האתרים הכי שימושים ופופולריים במקום אחד.
בית חדשות רבנים ורבניות נגד ריקודי האולטרא הסגול: "לא מכבד"

רבנים ורבניות נגד ריקודי האולטרא הסגול: "לא מכבד"

[ad_1]

עם פתיחת אירועי חודש ארגון ולקראת הופעות שבת ארגון, תנועת ‘נאמני תורה ועבודה’ יוצאת הבוקר (חמישי) בקמפיין הקורא לשילוב ראוי, שוויוני ומכבד של הבנות בהוויי החודש ובמיוחד בהופעות שבת ארגון.

בסרטון שמפרסמת היום התנועה, קוראים רבנים, רבניות ומחנכים לשילובן הראוי של הבנות ולא “להחביא אותן מאחורי אולטרא סגול”, כהגדרתם.

הרבנית תמר מאיר, ראש בית המדרש ‘כלנה’ בגבעת שמואל, אמרה: “אני חוששת מהשדר, שאנחנו באופן קטגורי מציבים לאורך כל הערב את הבנות בחושך. אפשר ליצור הופעה מכובדת, ראויה, באור. אפשר להעלות הצגות, עם שחקנית ראשית, למשל”.

הרב עידו פכטר, רב קהילה בנתניה, העומד במרכזה של סערה בשבוע האחרון בעקבות תגובתו למאמר של הרב שמואל אליהו, אמר: “אפשר להתנהל באופן נורמלי, בנים ובנות, לשיר שירים יחד. לבוא היום ולהגיד שיש איסורים חדשים – זו לא תוספת קדושה אלא המעטת הקדושה ובריחה מהבאת הקדושה אל החיים”.

הרב פכטר הוסיף כי “כל מי שיש לו רעיון על הופעות של בנות עם אולטרא סגול, שיידע שזה לא דבר שמכבד – לא את הבנות, לא את הנשים, לא את ההלכה ולא את התורה”.

הרב צבי קורן, ראש תחום החינוך בתנועת ‘נאמני תורה ועבודה’ מצטרף לקריאה ואומר: “אנחנו, בתנועת נאמני תורה ועבודה, רואים בחיוב את המציאות שבה, בצורה טבעית ובריאה, בני ובנות הנוער לומדים להכיר ולכבד אלה את אלה, ופועלים יחד בתנועות הנוער הדתיות. זאת, בין היתר, כהכנה לחיים בחברת מבוגרים שבה נשים וגברים פועלים בשיתוף פעולה, תוך כבוד הדדי מלא, והכל – נוער ומבוגרים כאחד – במסגרת ההלכה. אנו קוראים ליישם את אותם ערכים גם בהופעות שבת ארגון ולא להחביא את הבנות בחושך”.[ad_2]
Source link

(ביקרו 1 פעמים, 1 ביקרו היום)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.