אינדקס האתרים המוביל והמקצועי בישראל. כל האתרים הכי שימושים ופופולריים במקום אחד.
בית חדשות גנץ: אעשה הכל בכדי לנסות ולמנוע בחירות מיותרות ויקרות

גנץ: אעשה הכל בכדי לנסות ולמנוע בחירות מיותרות ויקרות

[ad_1]

מעבר לתגובות

יו”ר כחול לבן, רא”ל (מיל’) ח”כ בני גנץ התייחס היום (שישי) לשבוע החולף. לניסיון שלו שכשל להקמת ממשלה בזמן שניתן לו על ידי הנשיא, על כתבי האישום נגד בנימין נתניהו ועל המשך המאמצים שלו למנוע בחירות נוספות.

“השבוע הסתיימו 28 הימים שהעניק לי נשיא המדינה ראובן רובי ריבלין להקמת הממשלה” כתב גנץ בעמוד הפייסבוק שלו, “לפני שאתייחס לזה הרשו לי לומר כמה מילים על בנימין נתניהו וכתבי האישום שהוגשו נגדו – מחר אני מבטיח להתייחס לכך בהרחבה. אתמול היה ערב עצוב מאוד למדינת ישראל, גם לי אישית כמי שמכיר את נתניהו שנים ועבד איתו. חשוב שכולנו נפנים – במדינת ישראל יש חוק וכל אזרח שווה בפניו. אני מבקש לגבות היום את גורמי אכיפת החוק – המשיכו לעשות את עבודתכם ללא פחד וללא מורא.”

גנץ אמר כי “בחזרה למשא ומתן – נותרו לנו פחות מ-3 שבועות לנסות למנוע בחירות בפעם השלישית בתוך שנה. על אף שהחזרתי את המנדט, אני ממשיך במאמצים להשגת רוב בכנסת כדי למנוע בחירות.”

“במו״מ שניהלתי הייתי נכון לוויתורים, אך לא לוויתור על הבסיס הערכי שבגינו החלטתי להיכנס לפוליטיקה.” הדגיש גנץ והוסיף, “לצערי, למרות כל המאמצים שלי להקמת ממשלת אחדות רחבה וליברלית, סירב נתניהו לפרק את בלוק החסינות שבנה לו. הבלוק של חברי כנסת שהכרחי לנתניהו – פגע באינטרסים הבסיסיים ביותר של אזרחי ישראל וברצון הבוחר.”

גנץ הבהיר כי “את ההחלטות במשא ומתן קיבלתי לאחר התייעצויות מרובות, בראש ובראשונה עם חבריי להנהגת כחול לבן- יאיר, גבי ובוגי. את ההחלטה שלא ניתן להגיע לאחדות עם נתניהו בתנאים הנתונים, קיבלתי אני.”

לסיכום אמר יו”ר כחול לבן: “אני כבר קרוב לשנה בפוליטיקה, ומחכה לרגע שבו נפסיק להתעסק במפריד ונתחיל להתעסק במה שמעניין באמת את אזרחי ישראל- בטיפול בקשישים, במערכת הבריאות, בחינוך ילדינו וכמובן- בעמידה באתגרי הביטחון שעומדים בפנינו. אעשה הכל בכדי שנגיע לרגע הזה בהקדם. אעשה הכל בכדי לנסות ולמנוע בחירות מיותרות ויקרות.”

בני גנץ. צילום: אלעד מלכה[ad_2]
Source link

(ביקרו 1 פעמים, 1 ביקרו היום)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.