אינדקס האתרים המוביל והמקצועי בישראל. כל האתרים הכי שימושים ופופולריים במקום אחד.
בית חדשות הירי לעבר השוטרים בדיר אל אסד: נעצרו 7 חשודים במעורבות בירי

הירי לעבר השוטרים בדיר אל אסד: נעצרו 7 חשודים במעורבות בירי

[ad_1]

מעבר לתגובות

שוטרי משטרת ישראל עצרו לפני זמן קצר (שבת) בכפר דיר אל אסד 7 חשודים במעורבות באירוע הירי לעבר שוטרים ושני חשודים שהפרו את הסדר.

בשעות הצהריים המוקדמות בכפר דיר אל אסד ,צוות שוטרים שהיו בדרכם לטפל באירוע אליו הוזעקו הבחינו בכלי רכב חשוד ללא לוחית רישוי. כשעצרו בסמוך לרכב החשוד ע”מ לבצע את בדיקתו חשוד מכלי הרכב ביצע ירי לעבר ניידת המשטרה.

שוטר השיב בירי מתוך הניידת לעבר החשוד אשר נמלט מהמקום עם חשודים נוספים ברכבם.

בתום הערכת מצב שבוצעה בראשות מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא, חקירת האירוע הוטלה על היחידה המרכזית. משעות הצהריים פועלים בכפר בסיוע מסוק מהמערך האווירי של משטרת ישראל בלשי היחידה המרכזית, לוחמי יס”מ ויחידת הגבולות, כלבנים, לוחמי מג”ב, שוטרי התחנה וחוקרי זירה בסריקות וביצוע מחסומים לאיתור החשודים.

החשודים שנעצרו מובלים בשעה זו לחקירה ועם סיומה תתקבל החלטה בעניין מעצרם. שוטרי משטרת ישראל ממשיכים לפעול בכפר לאיתור חשודים נוספים במעורבות בארוע הירי.

ממשטרת ישראל נמסר כי “שוטרי משטרת ישראל פועלים בנחישות תוך סיכון חיים עצמי בביצוע תפקידם מדי יום. משטרת ישראל רואה בחומרה רבה כל ניסיון לפגוע בשוטרים בכלל ובארוע זה בפרט ותפעל למיצוי מלוא חומרת הדין עם אותם עבריינים”.

מ”מ מפכ”ל המשטרה, ניצב מוטי כהן התייחס לאירוע הירי לעבר ניידת המשטרה בדיר אל אסד והדגיש כי “ירי כלפי שוטרים שבאו לאכוף את החוק מעיד על הסלמה מסוכנת וצפויה תגובה קשה ובלתי מתפשרת, הפורעים ישלמו את מלוא הדין. מגזר שלם סובל מהאלימות החמורה והמשטרה לא תנוח ולא תשקוט עד שהבטחון והשקט ישובו לישובים הערבים.”

מוקדם יותר התייחס לאירוע גם ראש הממשלה בנימין נתניהו שאמר כי “הירי על ניידת המשטרה בדיר אל אסד הוא בלתי נסבל ואני מבקש לחזק את ידי השוטרים. נתפוס את הפורעים ונמצה עמם את הדין”.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה[ad_2]
Source link

(ביקרו 1 פעמים, 1 ביקרו היום)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.