אינדקס האתרים המוביל והמקצועי בישראל. כל האתרים הכי שימושים ופופולריים במקום אחד.
בית חדשות גדעון סער: "נתניהו לא יוכל להקים ממשלה"

גדעון סער: "נתניהו לא יוכל להקים ממשלה"

[ad_1]

גדעון סער: "נתניהו לא יוכל להקים ממשלה"

  גדעון סער (צילום: תומר נאמבורג/ פלאש 90)

חבר הכנסת גדעון סער מגיב הבוקר (שני) אצל אריה גולן ברשת ב, ואומר כי: “נתניהו לא יוכל להקים ממשלה גם אם יתקיימו בחירות שלישיות ורביעיות. הוא היה צריך להסיק מסקנות”

לאחר שנתניהו הסכים עקרונית לקיים פריימריז לראשות הליכוד, אך רק לאחר מועד פיזור הכנסת אומר סער שהוא “מברך על הסכמתו של רה”מ לקיים פריימריז. חשוב לקיימם בתוך הזמן של 21 הימים כדי למנוע בחירות שלישיות שימנעו את המשך הרעל בעם. מאמין שאם אנצח בפריימריז אוכל להקים ממשלה בכנסת הנוכחית”

עוד באותו נושא

ארבעת המהלכים של גדעון סער


9

על ניר ברקת: “הגיע אלינו מקדימה אחרי שתמך באוסלו ובהתנתקות. מציע לו להתעטף בצניעות. אני לא מתמודד מול ברקת, אני אתמודד מול יו”ר התנועה. ניר ברקת כביכול התנגד לפריימריז ובמקביל הציע אותם – לזה התכוונתי כשאמרתי זגזוגים ומצמוצים”

סער מתיחס להשמצות נגדו שבאו גם מבנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו “אני אדם נקי לחלוטין. התקיימו נגדי במשך שנים מסעות של הכפשות, לאחרונה ראינו מאיזה כיוון הם באו. אותי אי אפשר להפחיד עם שום דבר, אני ישן טוב בלילה ואני יודע שאני ומשפחתי נצטרך לעבור הרבה השמצות אבל ידעתי את זה כשחזרתי לחיים הפוליטיים. “אני נאלץ לעבור מסע של הסתה והכפשות כולל איומים באלימות, ראינו מה נאמר ועל ידי מי בחקירות במשטרה”

 

 [ad_2]
Source link

(ביקרו 1 פעמים, 1 ביקרו היום)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.