אינדקס האתרים המוביל והמקצועי בישראל. כל האתרים הכי שימושים ופופולריים במקום אחד.
בית חדשות המתין לאשתו – ודקר 8 פעמים: הבעל הורשע ברצח

המתין לאשתו – ודקר 8 פעמים: הבעל הורשע ברצח

[ad_1]

כשנה וחצי לאחר רצח סיפראש אינעלם ז”ל, בעלה הורשע: בית המשפט המחוזי בחיפה מסר היום (שני) את הכרעת הדין במשפטו של אטירסאו אינעלם, שהואשם ברצח אשתו ביוני 2018 בחיפה. סיפראש הגישה כמה תלונות במשטרה נגד בן זוגה, ואף הוציאה לו צווי הרחקה. אך בעלה רצח אותה בשמונה דקירות סכין. הכרעת הדין ניתנה, בצירוף מקרים סימבולי, ביום המאבק הבינלאומי באלימות כלפי נשים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם – היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

פטפט דסיה, אחותה של הנרצחת, אמרה בבית המשפט: “קשה להתמודד עם זה. כבר שנה וחצי לסחוב את הדבר הזה, את כל הסיפורים והדיבורים של הילדים על הגעגועים שלהם לאימא שלהם”. על הדיון היום אמרה: “לבוא לבית משפט ולראות את הבן אדם, את החייזר הזה, לא קל”.

עוד התייחסה אחותה של הנרצחת לאלימות כלפי נשים: “לא קל לשמוע על עוד קורבן ועוד קורבן מול הטלוויזיה, כל פעם אישה נרצחת, המצב מחמיר מאוד ולא משתנה כלום. אני רואה שאנשים בוכים כמו שאנחנו בוכים, הרבה משפחות שקרה להן אותו המקרה ואיבדו את יקירותיהן”. כשנשאלה איזה עונש תרצה שהנאשם יקבל, השיבה: “עונש מוות, זה מה שאני רוצה לראות – שירגיש את הכאבים שלנו”.


סיפראש אינעלם ז"ל
נדקרה בפתח ביתה. אטירסאו אינעלם ז”ל | עיבוד:
החדשות 12

אחות נוספת קראה מנגד להטיל מאסר עולם: “אני רואה שאחרי אחותי נרצחו לא מעט נשים בכל מיני אמצעים, אני מאוד מקווה שכל רוצח יקבל את גזר הדין המתאים. מאסר עולם זה לא באמת מוות, הוא יכול גם להשתחרר אחרי כמה שנים”

לפי כתב האישום, ביום הרצח נסע הנאשם מביתו שבלוד לביתה של המנוחה בחיפה, והמתין לה בסמוך לבניין כשהוא מצויד בסכין. כששבה לביתה מעבודתה, דקר אותה שמונה פעמים במטרה לגרום למותה. השניים, שלהם נולדו ארבעה ילדים, היו מסוכסכים במשך שנים ארוכות, ובחודשים שקדמו לאירוע אף חיו בנפרד: 

.
משפחתה של הנרצחת סיפראש אינעלם בבית המשפט
משפחתה של הנרצחת סיפראש אינעלם בבית המשפט | צילום:
החדשות 12

שני שכנים שצפו במתרחש העידו כי הנאשם רצח את אשתו, ולאחר שנתפס – כשעל בגדיו דמה של המנוחה – אמר לשוטרים כי “נגמרה לו הסבלנות” אחרי שאשתו דרשה כי יעזוב את ביתם המשותף. עם זאת, בחקירותיו טען שאינו זוכר מה אירע ביום הרצח.


זירת הרצח בחיפה
זירת הרצח | צילום:
דוברות המשטרה, חדשות

“במעשיו המתוארים לעיל, הנאשם המית את המנוחה בכוונה תחילה, לאחר שהחליט להמיתה, והמיתה בדם קר, בלי שקדמה התגרות מצד המנוחה בתכוף למעשה, בנסיבות בהן יכול היה הנאשם לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיו ולאחר שהכין עצמו להמית את המנוחה והצטייד לשם כך בסכין”, נכתב בכתב האישום.


משפחתה של סיפראש אינעלם  בבית המשפט
המשפחה זועמת: “שירגיש מה שאנחנו מרגישים” | צילום:
החדשות 12

 

 

 

 

[ad_2]
Source link

(ביקרו 1 פעמים, 1 ביקרו היום)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.